[]

internetten altin taki almak

merhaba,

bir yakinima hediye olarak altin taki almak istiyorum, guvenilir siteler var mi bildiginiz? tasarimlari onemli, klasik altinbas, atasay vs olmasin lutfen. cok guzel gumus takilar var, trendyolda bile, ancak gumus alerjisinden dolayi altin bakiyorum.

tesekkurler simdiden.

 
  • lcha  (06.08.20 15:51:38) 
ben buraya çok sık bakıyordum, nikah için eşimin ailesi bir şeyler almak istedi www.reiskuyumculuk.com buradan aldık. sorun yaşamadık ve şık şeyler var.


  • dedi ayca  (06.08.20 16:45:20) 
Kismetbymilka
Reis
Bu ikisinden de aldim. Memnun kaldim.
  • nax  (06.08.20 17:26:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.