Ege'de bahçeli, denize yakın müstakil ev / ilçe tavsiyesi. Bütçe 550-650bin

Bizimkiler emekliye ayrılıp yazlığa geçmek istiyorlar. Fakat egede nezih, çarşısı olan, ulaşımı kolay, kumsala yakın, bahçeli, (site içerisinde havuzlu aidat 300 civarlı da olabilir) bir yazlık arıyoruz.

İl / ilçe / koy tavsiyelirinizi alırız.

Denizi kumsal olmalı. Çok dalgalı, denizanasılı veya pis olmamalı. Ev 20-30 yıllık olmamalı. Modern olursa ne ala.

Kriterlerimiz bu kadar. Didim'de bakıyoruz ama çok seçenek yok aradığımız özelliklerde ve bu fiyatlarda.

izmir'den aşağıya taraflarda kumsala yakın, çarşıya yakın, ulaşımı kolay bir yer bulmak zor. hep dağ başı.

edremit körfezi için boşa emekli cenneti demiyorlar. bakın akçay'a, burhaniye'ye.. küçükkuyu falan?!?
  • co2s2  (06.08.20 13:53:00)
bu ücrete marmaris kuşadası çeşme bodrumdan bulamazsınız. seferihisar urla mordoğan bozburun datça? fethiye(zor) buralara bakın. Didim çok kalabalık akbükte belki bulursunuz.

  • mikahakkinen  (06.08.20 14:04:04)
Dediğiniz tarzda bir yeri 1-1.5 milyon liradan aşağı alamazsınız

  • kickboxer  (06.08.20 14:30:53)
bu fiyata dediğiniz özellikte bozkırın ortasında bile ev yok artık maalesef. kriterleri azaltmanız lazım.

  • ruby elixir  (06.08.20 15:03:08)
Sahibinden üzerinden bu kriterlerde arama yaptığımda bir sürü ilan çıkıyor ege boyunca, emin misiniz? Tamam kimisi site içinde değil, kimisinin havuzu yok ama bahçeli ve 2-3 katlı çarşıya ve denize çok ev var. Sadece yere karar veremedik.

  • ananiyimioguz  (06.08.20 15:20:18 ~ 15:20:56)
Burhaniye ören taraflarına bakın.

  • temasettin  (06.08.20 16:47:23)
Burhaniye'de 300m kare bahçeli müstakil evler var. çok eskiler ama elden geçirip cillop gibi bahçeli bir eve dönüştürülebilir. bizimkiler çok memnun. biraz fazla rüzgar alıyor.

  • plastic_angel  (06.08.20 17:04:47)
Burhaniye, Ören'i ben de seviyorum, fiyatlar daha uygun, Akdeniz'e doğru hava çok sıcaklaşıyor.

Geçen şöyle bir ev gördüm ama Gümüşlük mesela yazın çok kalabalık. www.sahibinden.com

Datça'da zor olsa da bakılabilir.
  • kaset  (06.08.20 19:53:12)