hayatinizdaki herhangi bir 24 saati

tekrar yaşayacaksiniz. bu hangi gün olurdu? tikler gelecek.

Geçen hafta yaşadığım herhangi bir gün.

  • ruhen hastayim ben  (05.08.20 21:21:47)
Hedeflerime ulaştığım gün. Geçen aya tekabül ediyor.

  • meraklitursucu  (05.08.20 21:52:15)
23 eylül 2018 öğleninden itibaren 24 saat
Veya 4 nisan 2019 saat 19:00'dan itibaren 24 saat

Ufak bir değişiklik yapabileceksem bu ikisinden biri.
Edit: düşündüm de, değişiklik yapamayacaksam da bunlardan biri.
  • pati  (05.08.20 22:24:17 ~ 22:31:07)
5 ağustos 2015 - işe başlayacağım gün,
22 Mayıs 2012 - üniversiteden koptuğum gün.

Bu ikisinden birisini isterdim.
  • derleme  (05.08.20 23:34:37)
düşündüm düşündüm bulamadım, demek ki beni inanılmaz mutlu eden bir 24 saat yaşamadım herhalde...

  • rose parks  (06.08.20 00:21:02)
Ağustos 2014, tam tarihi hatırlayamıyorum. Amasya merkezde hoslandigim çocuğa ırmak kenarında kur yaptığım bir akşam vardı. Karşıda kral mezarlıkları, sonra bütün arkadaş grubuyla bir restauranta gidip sabaha kadar geyik yapmıştık. %100 keyifli ve özgür hissettiğim nadir gunlerdendi.

  • epistemic_regress  (06.08.20 00:30:48)
Ya düşündüm, hep birine bağlı günler aklıma geliyor, bu da tatsız. Kendi kendimle alakalı süper bir günüm olmadı mı diye darlandım durdum.

Neyse üniversiteden mezun olduğum gün olabilir. Fizik 2 dersini 13. kez alıp 9 yıllık üniversite hayatıma nokta koyduğum gün güzeldi epey. Gerçi o finale girip o stresi tekrar yaşamak istemem ama sınavdan çıkıp "çözdüm lan hepsini, hehey" hissi iyiydi.
  • plutongezegendegilmi  (06.08.20 01:01:40)
Ben bunu istemezdim de kötü bi şey olacağını anladığım an bi 24 saat atlamak güzel olabilirdi.

  • antihero  (06.08.20 05:16:42)
günün çoğunda mutsuzdum ve ağlıyordum. ancak akşam eminem konserindeydim ve bu harikaydı.

o sebeple 12 temmuz 2018 diyorum.
  • batlegolas  (06.08.20 09:16:37)
10/11/2009 gece ve 11/11 sabah

Bilkent Universitesi Rol Yapma Oyunlari Conventionundan topluca trenle donuyoruz. Ekibin geri kalani trenin baska yerlerinde cesitli dramalar, gec ergenlikler ve hayvanliklarla mesgul.

Ekibin yasca daha buyuk iki uyesi olarak milletin ergenliklerini kafamiz kaldirmadigi icin bos bir vagonda basbasa sohbetteyiz. Konu konuyu aciyor, siyaset, felsefe, edebiyat da var sacma sapan bos goygoy da. Gecmisimizi ve gelecek planlarimizi, ailelerimizi, master tezlerimizi ve yillar icerisindeki kisisel donusumumuzu anlatiyoruz.

Laf arasinda aslinda fiilen bitmis ama son konusmayi yapamadigi bir iliskisi oldugunu anlatiyor. Alttan alta, o iliskiyi bitir oyle baslariz mesajini veriyorum.

Cok iyi hissediyorum, fazla iyi. Bostancida inmek yerine biraz daha vakit gecirmeye Haydarpasada iniyorum. Annem okuz gibi kahvalti hazirladigi halde kadikoyde boktan bir yerde onla kahvalti yapiyorum ve donuste annemden bir araba laf yiyorum. Umrumda degil.

Iyi hissediyorum.
  • cleric  (06.08.20 13:48:42 ~ 13:49:43)

  • intihar etsem de kendime gelsem  (18.11.20 03:18:26)
3 kasım 2020

  • eazy  (18.11.20 03:20:09)