yüzünüzü ne ile temizliyorsunuz?

öneri üzerine la roche posay kullandım ama pek etki ettiğini düşünmüyorum, sivilce asla çıkmazken kullandıktan sonra çıkmaya başladı. 25 liralık neutrogena, garnier falan bile daha iyiydi bundan. yeni bir şeyler denemek istiyorum, siz neler kullanıyorsunuz? cilt tipim karma.

Eşek sütü sabunu, çay ağacı yağı sabunu veya bıttım sabunu.

  • pati  (05.08.20 19:55:09)
Sadece su. Asla kimyasal bir şey sürmem. Nemlendirici de dahil.

  • sta  (05.08.20 19:59:25)
La roche posay effacler serisi ise bahsettiginiz; ilk kullandığınızda ekstra bir sivilcilenme yapıp cildi kusturabiliyor. Biraz daha kullanmaya devam edince düzeliyor. Ben yıllardır o seriyi kullanıyorum çok da memnunum ama sizin cildiniz ekstra hassas vs bir cilt ise, bilemiyorum.

Yine o ayarda bir marka isterseniz avene'e bakabilirsiniz, onu da kullanmisligim var. Biotherm de güzeldir.
  • fraise  (05.08.20 20:08:57)
Beyaz kil çok memnunum.

  • Tochinoshin  (05.08.20 20:14:29)
La roche posay effacler serisinden çok memnunum. Cildim çok hassas ve akneye meyilli, kullandığımdan beri gözle görünür bir azalma oldu.

bir şans daha verin derim, sivilceleriniz her çıktığında aktif akneye fucidin sürmenizi öneririm. leke bırakmadan kendiliğinden patlıyor ve iltihabını akıtıyor. antibiyotik krem. cildiyecim önermişti. bir de nadixa var benzer etkilerde bir antibiyorik krem.
  • apurucikipi  (05.08.20 20:19:32)
Ben de la roche kullaniyorum. Akneye egilimli, hassas cilt.
Bir suru urun denemisimdir, ucuzundan pahalisina. En iyisi (yani bu benim icin sivilce yapmayan demek) la roche cikti.

Bi de oneri: deneyimlerime dayanarak soyluyorum bi kere sivilce yapan urune asla devam etmem. La roche senin urunun degil demek ki
  • Kittie  (05.08.20 20:56:12)
Uriage ds (dermatite séborrhéique)
Bunun yüz temizlemesi (gel nettoyant) var bir de losyonu. Seboreik oldugu icin kullaniyorum, memnunum.

  • logisticsmanager  (05.08.20 20:58:38)
Ben avene kullanıyorum çok memnunum. İçerik kontrol etmek isterseniz sivilce, irritasyon yapıp yapmadığına dair bu siteyi öneririm: www.cosdna.com

  • jazzabel  (05.08.20 20:59:14)
Çeşme suyu

  • paramolacak  (05.08.20 21:59:48)
cosrx düşük ph'li temizleme jeli

  • yuvarlanantencereninkapagi  (05.08.20 22:05:57)
Benim de cildim karma ve sivilceye müsait. bioderma sensibio foaming gel kullanıyorum, gayet memnunum.

Daha önce la roche posay effacler'in yüz temizleme jelini kullanmıştım sivilceler için. Yaz için ideal, sivilcelerime de iyi gelmişti ama kışın cildimi kurutmuştu mesela. Cildi kurutan ürünler de yağ dengesini bozup tekrar sivilce sorununa yol açabiliyor dikkat.
  • yineiyisinoxford  (05.08.20 22:07:12)
Bioderma Sebium temizleme jeliyle gül suyu kullanıyorum. Gün aşırı kullanırsan faydası oluyor ama gözenekleri süper temizlemiyor.

  • epistemic_regress  (05.08.20 22:40:29)
Benim de karma. Kiehls beyaz killi arındırıcı ürününü kullanıyorum. Olağanüstü bir etkisi yok tabi ki ama memnunum ben. Çok derin temizliyor gibi hissediyorum ve asla kurutmuyor. Temizledikten sonra da Gül suyu kullanıyorum. Cildimde Herhangi bir sorun oluşmuyor.

  • aquarium  (05.08.20 23:18:02)
düz duru zeytinyağlı sabun. çok kurutuyor ama cildim yağlı, kullandığımdan beri iz bırakan sivilce çıkmıyor en azından, büyük büyük de çıkmıyor şükür ufak tefek arada. onun çözümü yok gibi.

  • garavel  (05.08.20 23:37:08)
Yves rocher sebo pure vegetal yüz temizleme jeli. Yüz temizleme ve siyah nokta için kullandığım en iyi ürün diyebilirim.

  • legolasin son oku  (06.08.20 00:30:18)
Ben de Cosrx Low pH Good Morning Gel kullanıyorum, her ortama uyum sağlayan bir ürün gibi.

  • wish i could find a way to disappear  (06.08.20 00:42:59)
Yüksek fiyatlı önerim dermalogica, memnunum.
Düşük fiyatlı ise la roche toleriane serisi

  • izninizolursatahtinizatalibim  (06.08.20 01:35:48)
moos

  • ateistanbul  (06.08.20 02:28:58)