Karakoldan arandım

Bir polis memeru aradı. Bilginize başvurulması gerekiyor gelebilir misiniz dedi? İl dışında olduğum için haftaya gelebilirim dedim. Kabul etti memur. Sizce ne olabilir?

herşey olabilir. mutlaka gidin. zaten gitmediğinizde sonuçlarını görürsünüz.

benzer bir süreçte çağırtan taraftım oradan biliyorum.
  • baldan kaymak  (04.08.20 10:23:36 ~ 10:23:52)
Doğrudan senle ilgili olduğunu sanmıyorum. Bir yakınınla ilgili olabilir. İsimden bulmuşlardır. Yanlışlık da olabilir bu arada.

Yıllar önce annemi de arayıp karakola çağırmışlardı. Babam pek sıcak bakmadı başta. Çünkü annemin karakola gitmesini gerektirecek ne eylemi olabilir ki diye düşündük. Sosyal medya dahi kullanmıyordu. Sonra polis "illa ekip otosu gönderip zorla mı aldıralım" falan diye atarlanınca babam yüzleşmek için gitti. olay tamamen karakolda çalışan bir komiserin ya da memurun şahsi meselesiymiş ve isim benzerliği nedeniyle böyle bir şey olmuş. adam karakolda da ters ters konuşmaya devam edine babam "şimdi biz buradan gidiyoruz. cesaretin varsa durdur." deyip çıkmıştı. sonra da bir bok olmadı zaten.
  • himmet dayi  (04.08.20 11:01:52)
iki kişinin kavgasına savcı seni şahit yazmıştır. tanık olarak ifade vericeksindir.
muhtemelen karakola gittiğinde direkt savcıya yönlendiricekler seni.
benzer bir ifadeyle ben çağrılmıştım, böyle olmuştu.
  • semitika  (04.08.20 11:06:43 ~ 11:07:36)
taniksindir bir olaya.

  • baldur2  (04.08.20 11:09:12)
İyi de sebebini niye bize soruyorsunuz? Memura sorsaydınız ya.

  • Unde bach canim  (04.08.20 19:47:50)
@unde telefon ile bilgi veremiyorlarmış

  • hayaletimsi  (04.08.20 22:39:16)