Gayrimenkul gurulari bir bakabilir mi

Ege'nin denize yakin luks olmayan bir ilcesinde hem yazlik gibi kullanilacak hem de yatirimlik 250k bandinda bir ev almak istense nereleri onerirsiniz? Butce cok az gelebilir fakat denize sifir falan alma derdi yok, ic mahallelerinde de olabilir

Tesekkurler

Ben bu aralar mugla' da dalaman, datca, ortaca vb yerleri begeniyorum. Muhtemelen bu fiyatlara bulunmayacak. ama kisin satin almakda fayda var.

  • andack  (03.08.20 23:33:42)
Didim olabilir, Mavişehir özelinde biraz emekli yeridir ama rahattır. Yatırımlık olup olmadığını bilmiyorum. www.sahibinden.com

Onun dışında Burhaniye, Ören, Mordoğan, Karaburun, Foça olabilir.
  • kaset  (04.08.20 00:51:43 ~ 00:54:21)
seferihisar ?

  • oscar  (04.08.20 02:12:21)
bu fiyatlara arsa bile kaldığını sanmıyorum ki ev olsun. düz daire ise bulunabilir tabii. bence bir çoğunda o fiyata daire vardır. çeşme, bodrum gibi yerler hariç.

  • anarsika  (04.08.20 09:04:53)
mavisehir demis bi arkadas ama burda bizim teyzelerden birinin yazligi bize kaldi. satilmiyor bile. tapuda bir sikinti varmis. insani falan da ben sevmiyorum. ailecek gidecek yer cok yok. olsa bile kaliteli degiller. bi de hocam cok bos burasi inan ya. deniz desen sicak deniz, kum ve sig seversen tamam ama atiyorum antalya kas vs gibi deniz alti zengilikleri seversen cok tatmin etmez burasi da.

  • andack  (05.08.20 22:14:45)