bilgisayar oyun kolu

ne önerirsiniz güzel bir şey. süper hiper mega 2020 oyunlarını oynamayacam dayaklı ve kullanısı rahat bir şey arıyorum.

(git: www.akakce.com bu)

ve

(git: market.samm.com bu var)
aklım da sizce deneyimlerinizden ne önerirsiniz?

Xboz 360 kolu iyidir. Fakat sahteleri var sanırım (veya yeni üretimlerinde kalite düştü) bir arkadaşımın aldığıyla benimki çok farklıydı. Onunki daha ucuz plastik duruyordu.

Yine de ergonomik olarak vs gayet iyidir.

Bir kez alayım tam alayım dersen de bluetoothlu xbox one s kolu.
  • nhk ni youkosu  (03.08.20 13:52:34)
www.akakce.com

Logitech F310 Kablolu , çok güzel kol. Ama 220 lira olmuş. 150 lira civarında bulursanız kaçırmayın.
  • ycaycayca  (03.08.20 14:36:29)
xbox one controller bakabilirsiniz, eskiden sıfırı 250 tl ye bulunabiliyordu ama malum günümüzde 500 liradan başlıyor. forum donanımhaberin ikinci el kısmını takip edin oradan daha ucuz fiyata bulabilirsiniz.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (03.08.20 15:06:03)
xbox 360 veya one al. gayet rahat,tak çalıştır.

  • nothing in my way  (03.08.20 16:09:46)
xbox 360 kolu baya iyi kablolusunu ucuza alırsın, ben de var aynısı sorunsuz kullanıyorum. windows kullanıyorsan başka kol alma driver'ı ayrı dert, kolu tanıtmakla uğraşması ayrı dert oluyor bazen. xbox microsoft ürünü olduğu için takıyorsun ve kullanıyorsun bütün oyunlar da tanıyor.

  • nahtoderfahrung  (03.08.20 19:13:14 ~ 19:14:27)
aldım xbox one s 650 tl :(
win 7 de bağlantı kopuyor
answers.microsoft.com
böyle birşey buldum.
win 7 kullanan var mı?
  • hitsumo  (06.08.20 07:55:02)