Adana vs Erzurum

Merhaba,

1 yıl yaşayacaksınız. Eşinizle birlikte üniversite hastanesinde çalışacaksınız. Nereyi seçerdiniz?

Teşekkürler.

Erzurum

  • Unde bach canim  (03.08.20 13:00:06)
uni hastanesinde calismak hakkinda fikrim yok, sehirde yasam konusunda kesinlikle adana'yi tercih ederdim.

  • hjarteblod  (03.08.20 13:01:11)
adana

  • MtKrt  (03.08.20 13:06:05)
Erzurumluyum, ben olsam erzurumu seçerdim. Hem güvenli hem ucuz. İyi para biriktirirsiniz. Kışın da kayak vs takılırsınız. Erzurum sadece yazın biraz sıkıcı olur, aktivite yok yaz için çok fazla ama serin bi havası var yine rahat edersiniz yazları da.

  • mg3929  (03.08.20 13:30:43)
hangi mevsimi daha çok seviyorsunuz ya da yaz insanı mısınız yoksa kış insanı mı? Bunlara cevap arayarak plan yapın derim.

İnsan bakımından her yerde insanın iyisine de denk gelebilirsiniz kötüsüne de.

Yeme içme bakımından bir antep olmasa da adana ile erzurum kıyaslamasına girmem bile, adana tek olur benim için.

Dediğim gibi bu biraz bakış açısıyla alakalı. Eşiniz hali hazırda karar verdiyse hiç buralardan cevap aramayın, direkt sonuca odaklanın derim.

* adanalıyım :)
  • foolrules  (03.08.20 14:18:29 ~ 14:22:35)
Cevaplara çok şaşırdım. Eğer muhafazakar bir yaşam tarzına sahip değilseniz her anlamda Adana tabii ki. (Erzurumluyum)

  • herseysermayeicin  (03.08.20 14:31:58)
Ölüm grubu yemin ederim tercihlere bak:D

Abi kesinlikle adana, erzurumdan bak dur
  • paramolacak  (03.08.20 15:04:39)
Adana tabi ki. Yalnız dikkat edin oraya yerleşmek isteyeceksiniz. 1 yıl sonra haber verin merak ederim.

  • rakidabalikolsa  (03.08.20 15:32:29)
Vallahi ne kadar doğrudur bilemem. Bir arkadaşımla daha geçen muhabbeti oldu. Turkiyede en sevdiğin yer gibisinden. Adam ölürüm Erzurum da bir yıl yaşamam dedi. Bunu diyen adam da 90larda Batman'da yaşamış bir adam.

  • allah yazdiysa bozsun  (03.08.20 15:53:38)
Kesinlikle Adana.

Adana insanı kural sevmiyor. Erzurum ise bildiğin muhafazakar.
  • kickboxer  (03.08.20 16:30:27)
Hic dusunmeden Adana.

  • balpolen  (03.08.20 19:31:29)
bu kıyaslama adana'ya hakaret gibi. her türlü adana alır. sosyal hayat, şehir imkanları, insanı, ucuzluğu hepsini bir pota icinde toplamis.

  • ot var icersen bok var yersen  (03.08.20 20:16:24)
Erzuruma gitmemis biri olarak yaziyorum:

Adana'da daha cok imkan olacaktir eger lokal takilmak istiyorsan.

Adana'nin havaalanindan daha cok ucus var eger hareket alanim olsun istiyorsan.

Her turlu Adana yani.
  • hot potato  (03.08.20 20:19:53 ~ 20:21:14)