[]

6 ay önce açılmış lens suyu, SKT geçmemişse kullanılır mı?

Kaç ay kullanıyorsunuz bir şişe lens suyunu?
 
1 ayda bitiyor bür şişesi yaklaşık ama son kullanma tarihi geçmiş solüsyon da kullandım. Sorun olmadı. Doldur boşalt da yapıyorum.


  • pass  (02.08.20 21:56:58) 
Önerilen o kilitli kapak açılıp hava ile temas ettikten sonra 1 ay içinde kullanılmalı yoksa lensi temizlemeye ve korumaya yönelik özelliğini yitiriyor.

Ama şöyle bişi var ki ben de kullandım sonrası :D Şu ana kadar bişi olmadı (13 senedir lens kullanıyorum) ama olmaz da diyemem :D
  • superfluid  (02.08.20 22:46:06) 
havayla temastan sonra 6 ay suresi var.


  • müptezel dostoyevski  (02.08.20 23:04:27) 
Bir kere açmış iseniz bir şey olmaz :) Kullanabilirsiniz.


  • derleme  (03.08.20 10:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.