[]

Balayı Tavsiyesi

Merhaba. Pandemiye özel social justice warriorları baştan rahatlatayım, düğün kendi bahçemizde, masalar arası 3 metre mesafe ile, her türlü salgın önlemi alınarak gerçekleşecek.

İnsanat bahçesi şeklinde yeme - içme - tüketme döngüsü sunan oteller hariç, balayı için yurtiçi tavsiyelerinize ihtiyacımız var. Bungalovdan tutun muhafazakar villa denen konsepte kadar her seçenek olabilir. Teşekkürler.


 
Akra hotelsden bildiriyorum. Kurallara uyuluyor. Temizlik iyi, çalışanlar bilinçli.


  • kablelvuku  (02.08.20 21:23:24) 
Kuşadası-Villa Konak
Çeşme-İpekyol Hotel

  • le jeune turc  (02.08.20 23:40:58) 
kalkanda çok güzel villalar kiralanıyor en son deneyiyimde kaldığım ev o kadar iyiydi ki insanlar neden 5 yıldızlı otel tercih eder böyle bir yer varken demiştim


  • iwillsee  (03.08.20 13:20:14) 
Ben de kalkan'da bir villa kiralamak üzereyim. %500 katılıyorum fikrinize. Kaldığınız villanın adını hatırlıyor musunuz?


  • joker hakki  (03.08.20 14:23:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.