muhabbet kusum ben yokken öldü

8-9 yillik muhabbet kusum ben tatildeyken baskasi baktigi sirada dun gece olmus. olurken yaninda olamadigim, elimin sicakligiyla ugurlayamadigim icin asiri uzuluyorum. küs ayrildik gibi geliyor. her turlu elestiri ve yorum ve oneriye acigim yuregim biraz sogusun

Bakan kişi sizin kadar bilgili olmadığı için hava da sıcak olunca cam kapı cereyanda bırakılmıştır belki, ben de üzüldüm :/

  • freebird5406_2  (02.08.20 11:39:07)
gariban esaret hayatından kurtulmuş, öyle bakın. artık ruhu özgürce dolaşır.

  • antikadimag  (02.08.20 11:48:37)
@freebird, yok tum bakim talimatlarini vermistim, ilk kez de bakmiyor zaten ama bu sene pandemiden dolayi biraz fazla sehir disinda kaldim. once babam
bakti uzun sure sonra baskasi.. en son uc hafta once gordum sevdim, bir sorunu yoktu. guya gun icinde oterken gayet normal, aksam birden kafesinde zemine dusmus. ayagi takildi falan sanip bakmis ama kalkamamis. veterinere goturmus, orada da son nefesini vermis kuscuk:/

  • legalize marijuana  (02.08.20 11:49:29)
@antikadimag guzel bakis acisi tesekkurler:)

  • legalize marijuana  (02.08.20 11:50:08)
Bizim köpeğimiz de ben Türkiye’de bile değilken ölmüştü ve ben bunu bilmeden günlerce mutlu mutlu gezmiştim. Dönüp öğrendiğimde hala etkileri asla geçmeyen bir yıkım yaşadım tabii. İnsan o kadar bağlanıyor ki içinde asla dolmayacak bir boşluk oluşuyor. Asla geçmiyor ama sadece zamanla acının hafiflediğini söyleyebilirim. Başınız sağ olsun.

  • ms brownstone  (02.08.20 12:17:37)
@brown bu tip geç haber verme hikayelerini çok duyduğum ve hoşlanmadığım için vakit kaybetmeden arabaya atlayıp eşimin yanına gittim başka şehre, haberi telefonda değil yüz yüze verdim sarılıp ağladık. başın sağolsun.

  • legalize marijuana  (02.08.20 12:27:52)
antikadimag +1

Kuslari kafese koymayalim
  • howfaristhesky  (02.08.20 14:21:09)
zaten o yaslara kadar yasiyorlar ortalama. arkadasiminki 14 yasina gelince godzilla diye lakap takmistik
kusun vakti kemale ermis. guzel guzel yasamis gitmis. birkac haftaya moraliniz yerine gelir. insanoglu her seye alisiyor.

  • turbo sadık  (02.08.20 16:51:43)
Başınız sağ olsun. Bence ömrünü doldurmuş. Keşke çok daha uzun süre yaşayabilseler ama maalesef genel olarak 8-9 yıl yaşıyorlar. O kadar benimsiyorsunuz ki yeri geliyor aile üyelerinizden bile daha yakın hissediyorsunuz. Bir kardeş, bir evlat, bir arkadaş gibi görüyorsunuz. Hele bir de şımarıksa değmesinler keyfimize. Ama gittiklerinde vicdan azabı, evlat acısı gibi geliyor. Çok zor bir acı.

O yüzden her ne kadar hayatımı şenlendirseler de onlardan ayrılmak bir azap olduğu için yeni bir kuş almaya sıcak bakmıyorum. Geçen yıl kaybettim, hala unutabilmiş değilim, hala özlüyorum, önceki kuşlarımı bile hiç unutmadım. Tekrar başınız sağ olsun :(
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (02.08.20 17:36:01)