[]

Sol lastikten gelen ses

Merhabalar, arabamın sol ön ve ya arka tekerleginden tam anlayamadım bir ses geliyor. Tik tik diye sanki bişey dönüp duruyor gibi ses geliyor. Bunun sebebi ne olabilir Acaba?
 
1-Fren kaliperi ile disk arasına taş girmiş olabilir.
2-Tekerdeki bilyalar dağılmış olabilir.
İyi niyetli bir ustaya giderek durum netleştirilir.
  • creedwar  (01.08.20 23:16:39) 
Lastigin disleri arasina tas veya benzeri bir cisim girmis, ondan dolayi da ses yapiyor olma ihtimali yüksek. Bi kendiniz kontrol edin dilerseniz önce.


  • bosver nicki  (02.08.20 00:47:49) 
lastik arasına taş ve ya vida girmiştir.


  • jamswety  (02.08.20 00:48:48) 
Lastik arası taş +3


  • üğpoıuy  (02.08.20 02:32:25) 
aynı ses benim araçta da vardı. bundan önceki aracımda da vardı. başta korkuttu acaba bir problem olabilir mi diye ama hiçbir şey çıkmadı. bu yeni aracımda da duyduğumda gülüp geçtim :D


  • bussuru1  (02.08.20 21:08:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.