[]

Yogaya başlayacak birine tavsiyeler

Evde, kendi kendime yogaya başlamak istiyorum. Bu konuda hiçbir bilgim yok. Takip edip uygulamam için önerebileceğiniz bir site, telefon uygulaması, youtube kanalı vb. var mı? Ne tavsiye edersiniz?

İngilizce olabilir.


 
İngilizcen varsa YouTube da "Yoga with Kassandra" kanalını tavsiye ederim.


  • epistemic_regress  (01.08.20 23:09:56) 
Down dog uygulamasi


  • mariposa  (01.08.20 23:28:17) 
youtube: yoga with adriene, cihangir yoga başlangıç seviyeleri, çetin çetintaş


  • gokyuzu gibi  (01.08.20 23:35:28) 
Yoga with Adriane +1 ve Cihangir yoga ekin teymen


  • Naysnays  (02.08.20 17:00:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.