[]

Instagram profilinde kalp (beğeni yerine ) çanta alışveriş butonu gelmesi

İyi bayramlar duyuru Instagram hesabıma yaklaşık 1 aydır kalp yani beğeni yerine alışveriş butonu geldi beğeni yeri ise sağ üst tarafa geldi beğenilere basınca hata veriyor ve kimin beğendiğini göremiyorum etrafımda kimsede böyle güncelleme yok eski haline nasıl getirebilirim uygulamayı sildim güncellemeleri geri yükleme yaptım gene aynı devam ediyor.
 
Yeni düzeni böyle olacak, zamanla herkese gelecek


  • freebird5406_2  (01.08.20 22:50:09) 
hocam türkiye'de mi yaşıyorsun yurtdışında mı? türkiye'ye güncelleme gelecek diyorlardı ama henüz başlamadı diye biliyorum. instagram yavaş yavaş alışveriş uygulamasına dönüyor. amerika'da instagram üzerinden ödeme bile başladı.


  • scudman1  (01.08.20 23:22:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.