[]

ekran kartı tavsiyesi

masaüstü pc'me fiyat performans açısından iyi bir ekran kartı tavsiyeniz olur mu? (1000 tl civarını geçmese iyi olur.) aida'dan bilgisayar özellikleriyle ilgili şu zımbırtıları çıkardım. bununla uyumlu tavsiyeleriniz olursa müteşekkirim.

CPU Türü QuadCore Intel Core i7-4770, 3900 MHz (39 x 100)

Anakart Adı Asus G10AC (2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)


şimdiki ekran kartım AMD Radeon R7 340 2gb, bu oyunu bile kaldıramaz diyorlar. ona dertlenip bu duyuruyu açıyorum.
store.steampowered.com

 
mesela şu nasıl: www.amazon.com.tr

anakarta uyumlu mu vs hiç bilmiyorum tabi.
  • rpmcmurphy  (01.08.20 21:53:29) 
1000 tl civarı fırsatları kovalayıp rx570 alabilirsin biraz eski bir kart ama oyunlarda sorun olmaz genel açıdan. Birazcık yeni olsun dersen rx580 var fiyat artar bu serilerde elektrik tüketimi biraz fazla olabilir. Birde mümkünse çift fanlı al tek fan pek yetmiyor ısınma sorunu olabilir.


  • Topalordek  (02.08.20 00:57:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.