[]

korona zamanı esenboğa

esenboğa havalimanında kaç saat evvel olmalıyım iç hat uçuşu için? korona'dan dolayı tam emin değilim, uçak 20.55'de. son zamanlarda gidenler ses edebilir mi, çok uzun sürüyor mu? 3 saat önce havalimanında olun diyorlar da bana biraz esenboğa için fazla geliyor doğrusu. ne diyorsunuz?
 
benim de yakın zamanda uçuşum var 3 saat önce gideceğim ne olur ne olmaz diye çünkü büyük ihtimal bagaj meselesi yüzünden kontuarda deli gibi sıra olacak. bu soruyu takipteyim.


  • theseachange  (01.08.20 21:09:44) 
bir fikir veren yok mu sayın duyurucular.


  • gokyuzu gibi  (02.08.20 10:49:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.