[]

bisiklet tavsiyesi

Merhabalar, yazlık bölgesinde kullanmak için 1000-1500 tl arası memnun kaldığınız bisiklet var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. 0 veya 2.el farketmez.
 
kron tx100


  • matilda  (01.08.20 18:49:10) 
Carraro 225 (erkek) 226 (kadın) modelleri çok iyi bence ama fiyatlara baktım azcık uçmuş sizin kriteri aşıyor. Yine de aklınızda olsun.


  • esther  (01.08.20 19:56:56) 
Genel bir öneri olarak da, alırken kadro boyuna dikkat edin. oturur vaziyette ayağınız pedalda pedal tam aşağıdayken diziniz hiç bükülmeyecek şekilde koltuğunuzun yüksekliğini ayarlayabiliyorsanız o kadro boyu size uygun anlamına geliyor. Dizinizin zarar görmemesi rahat kullanmanız için en önemlisi kadro boyunu kendinize uygun almanız bence.


  • esther  (01.08.20 20:00:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.