[]

Üniversite sorusu

Puanımın yettiği bölümleri gösteren bir websitesi uygulama vb var mı ?
 
googlea yazınca çıkıyor istediğiniz websitesi


  • fezagezgini_4  (01.08.20 17:12:25) 
Öyle bir site var mı, bilmiyorum ama yök'ün hazırladığı şöyle bir site var.

yokatlas.yok.gov.tr

Dilediğiniz lisans programını seçiyorsunuz. Üniversiteleri taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralıyor. Yerleşen son kişinin netleri, puanı ve sıralamasını kendilerinizinkiyle karşılaştırarak kafanızda bir fikir oluşturabilirsiniz.
  • the guy from batman  (01.08.20 18:01:36) 
Bunu bilmiyorsanız boşverin okumayın hepsi aynı


  • gatherer  (02.08.20 14:29:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.