[]

Profesyonel fotoğrafçı

Arıyorum, ama 15363628 tane birbirinin aynısından çekim yapıp x weddingphoto tadında instagramda reklam kasmayan, daha özgün ve kendi halinde. Hatta illa bu tarz çekim yapmasına da gerek yok denemek isteyen biri de olabilir önünü açmış oluruz ahshdjdk
Zaten düğün değil sade bir nikahın çekimini isteyeceğim. Nikahın eskişehirde olmasından mütevellit önceliğim eskişehir, ankara vb. Ancak istanbul da olur. Ulaşımını vb masrafları elbette bana ait.

Edit: çekim ücreti ayrı bir konu. Ekleyeyim yanlış anlaşılmasın. Başka bir ilde olursa yol masrafını da karşılayabilirim illa eskişehirle sınırlamıyorum demek istemiştim.

 
zor bulursunuz,bulduğunuza da paranız yetmez demeyeyim de para vermek istemezsiniz. profesyonel yazdığınız için gerçekten profesyonel olanları söyledim, yoksa kpss kazanamayıp 2500 liralık makina ile gezen tip çok.


  • x571  (01.08.20 18:21:40) 
Yalnızca yol + masraflarını karşılayacağınız profesyonel fotoğrafçı arıyorsunuz değil mi? Doğru mu anladım?

Hiç bir profesyonel fotoğrafçı bunu kabul etmez sektörde olduğum için söylüyorum.Profesyonelden kastım insta fotoğrafçıları değil tabi. Belki uygun bir ücretten anlasabileceğiniz fotografçılık öğrencisi bulabilirsiniz kendine portfolyo oluşturmak isteyen.
  • old possum  (01.08.20 19:27:34 ~ 19:38:34) 
Hayır tabiki neden öyle bişey yapayım? Eskişehir olmazsa başka bir yerde tanıdığınız varsa da yol vb masraflarını da karşılarım sorun değil demek istedim.

Okuduğumuzu anlayalım, realiteden uzak değilim donanımhaber ölücüsü ise hiç.
  • tuborg yesili  (01.08.20 19:54:57) 
Aradığım şey uygun fiyat değil fabrika seri üretimi çalışmalara sahip olmaması.


  • tuborg yesili  (01.08.20 20:30:56) 
www.instagram.com
Fiyatları hakkında hiçbir fikrim yok, okuldan tanıdığım ve işlerini güzel yapan insanlar.

  • kobuzchu kiz  (01.08.20 20:49:49) 
profesyonelim, pandemiden dolayı işler düşük olduğundan düğün çekimlerine de eyw. diyorum artık. peki sizin beklentiniz nedir?


  • ankarakecisi  (01.08.20 20:55:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.