[]

böcek ısırığı

böcek ısırığına ne yapıyorduk? 4-5 cm çapında kızarıklık ve kabarma var. amonyak diye kalmış aklımda ama salıya kadar amonyağa erişimim yok.

edit: işemek söz konusu değil.


 
Sirkede olur.sirkeyle yıkayın bölgeyi,yayılma var mı kontrolde kalın.

Amonyak içinde idrar kullaılır ama siz genede bir okuyup bakın.
  • duptıs  (01.08.20 16:23:22) 
amonyak yoksa işeyin.


  • fezagezgini_4  (01.08.20 16:33:04) 
Bi şey yapmasan da bi şey olmaz, merak etme.


  • antihero  (01.08.20 16:43:40) 
sinek böcek vb ısırıklar için stilex jel krem.


  • MandMs  (01.08.20 17:38:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.