engellemek

çoğu kişiye göre çok ilkel bir durum olabilir bu, ben de pek böyle bir durumda kalmamıştım açıkçası. ama çok uzun zamandır bumerang gibi dönen bi iletişim var. aylarca kopuluyor ve baştan baştan bi iletişim, dolaylı çaba yaşanıyor.

karşıdan engellemesini rica etmiştim bunların olmaması için ama engellemedi. inanın niye bilmiyorum, taciz edecek kadar bile mesaj attım engellesin diye. çünkü bu tekrar tekrar iletişime geçiş durumu benim de sinirlerimi alt üst etmişti.

ben kendim engelledim artık. sizce bu karşı taraf için net bir mesaj olur mu? hiç gitmez bitmez nasıl olsa orada gibi baktığınız bi insanın sizi hattına kadar engellemesi bir şeylerin artık dank etmesini sağlar mıydı?

İradeler engel tanımaz yine yazışırsınız

  • pass  (01.08.20 14:47:05)
Birkaç gün sonra engeli kaldirmazsan bariz bir mesaj vermiş olursun karşı tarafa. Umarım böyle olur.

  • epistemic_regress  (01.08.20 14:47:46)
Karşı tarafa beni engelle demek ayrılıyorsak da ayrıldık de demekten ziyade ayrılmayalım konuşalım demek bence.

  • pass  (01.08.20 15:31:32)
engellemek ergenlik.
karşı taraftan engellemesini istemek ise :D

  • dafuq  (01.08.20 16:21:39)
Ben olsam aldırış etmem beklerim,nasıl olsa o engeli kaldıracaksın diye düşünürüm.

  • duptıs  (01.08.20 16:32:53)
seninle tıpatıp aynı durumda kaldım dün akşam ve ben de engelledim.

karşı taraftakilerin bizi neden engellemediklerini bilmiyorum. tahminim, bence düşündüğümüz kadar iyi niyetli değiller. mesajlarını biriktirip seni savcılığa vermek için kasıtlı açık bırakıyor olabilir. ben de engelledim. tekrar açmayı düşünmüyorum.

amaçları gerçekten bizi şikayet etmek bence. yazmayalım, ve engeli açmayalım, o artniyetli planları içlerinde patlasın.
  • semitika  (01.08.20 17:36:01 ~ 17:51:14)
Rehberinden öylece silip hayatına devam edecek kadar irade ortaya koyamadığının net mesajı. Cılkı çıkmış tipik bir ilişki. Yarın tekrar konuşmak isterse eğer bi başka numaradan aramak zorunda. Ya da belki engellemeyi tam başaramamışsındır, bi bakmışsın sms gelmiş: "özledim".

Hiç asil olmayan davranışlar.
  • IncredibleMau  (01.08.20 20:35:28)