[]

öğlen çayı yanına en güzel ne yakışır? - sağlıklı ve kilo yapmayan!

soru başlıkta. midem kaşınıyor. acil yardım bekliyorum. açlıktan ellerim titriyor.
 
@alperz, diyet yapmıyorum. çayın yanına salata yiyebileceğimi de pek sanmıyourum. hafif kekler düşünüyorum da aklıma gelmiyor.


  • zezari  (01.08.20 13:39:44) 
Açlıktan eliniz titriyorsa birazcık şeker yiyin yav şekeriniz düşmüştür


  • fezagezgini_4  (01.08.20 13:43:04) 
şekersiz, yulaflı, tarçınlı kurabiye olabilir. google'da aratın.


  • anarsika  (01.08.20 13:53:23) 
Yulaflı muzlu kurabiye olabilir. Tok tutar uzun süre. Eliniz titriyorsa bir domatez salatalık atın ama siz ağzınıza bence olana kadar.
Bu olabilir mesela youtu.be

  • cilekli pasta  (01.08.20 15:47:40) 
Şekersiz toplar olabilir www.youtube.com


  • kaset  (01.08.20 23:24:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.