4-5 gün arabada tek başına kalmak

Bu sene tek başıma tatil yapacağım ilk defa. Bütçem fazla değil ve fazla yer görmek mümkünse ıssız yerler görmek istediğim için araba kiralasam 4-5 gün arabada uyuyarak geçirebilir miyim acaba? En büyük sorun büyük wc olur gibime geliyor onun dışında başka ne gibi zorluklar olabilir? Duş sorun değil deniz var. Yemek de hallederim dışarıda ya da hazır yemeklerle.

Abı olur tabi neden olmasın, zorlar mı zorlar tabi ama ölmezsin. Büyük tuvalet içinde mapsten benzinci kovalarsın.

  • paramolacak  (01.08.20 01:57:23)
Arabanın neresinde yatacaksın? Koltuklarda olmaz o iş belin ağrır. Koltukları yatırıp yatak yapabiliyorsan zorlanırsın ama imkansız değil.

  • pass  (01.08.20 01:58:51)
Tourneo Courier gibi bişey kiralaman gerek. Arka koltukları da yatırırsın, serersin döşeği.

  • armagan abanuz  (01.08.20 02:01:08)
Deniz suyu da olsa sabunsuz temizlik olmaz.

  • pass  (01.08.20 02:52:06)
Ucuz kamp alanlarını tercih edin. Çadır ve şişme yatakla rahat edersiniz. Ciltte kalan deniz suyu kaşındırır ve leke yapar.

Çok tercih edilmeyen yerlere giderseniz kamping parası uygun olur. Çanakkale, Asos taraflarına bakabilirsiniz.
  • kaset  (01.08.20 05:15:35)
havasızlık sorununu nasıl çözeceksin, cam açık mı uyuyacaksın?

  • semitika  (01.08.20 06:20:14)
Doblo kirala

  • cosmicgadin  (01.08.20 08:11:56)
Tatile değil, eziyet çekmeye gidiyor olacaksın. Bu halde tatil yerlerini değil köyümü akrabalarımı ziyaret ederim daha iyi.

  • Erva  (01.08.20 09:21:10)
rezillik cekiyorsun.
sirtim agiriyor gunes vuruyor terliyorsun. her tarafin les gibi oluyor dinlenemiyorsun o yorgunlukla araba vs suremezsin zaten.
sakin bulasma.
  • turbo sadık  (01.08.20 09:55:45)
Araba kirala, yanına aprenaz çadır al Decathlon'dan. Ufak bir masa kamp sandalyesi ufak bir tüp kısaca minimum kamp eşyası.

2 günde bir kamp alanına gidersin duş vs alabilirsiniz. Kamp duşları da var 20 lt lik
  • Fritz-X  (01.08.20 12:05:09)
arabada kalirim mantigi kulaga hoş geliyor ama buyuk sknti cekersin, ikinci gun pisman olursun, en ucuzundan da olsa bi dus bi yatak olacak sekilde bi pansiyon falan bak derim, yoksa hic cikma o tatile

  • alttaraf  (01.08.20 13:27:01)
2 gece arabada 1 gece pansiyonda şeklinde yapabilirsin.

arabada uyuma konforu açıkçası boyuna bağlı 1.60-70 kişi için belki ama 1.80 ve üzeri adam arka koltukta uyuyamaz.

arka koltukları düz yatan station bir araç bulursan bunun üzerine mat+uyku tulumu ile olabilir.

camı mutlaka 1 parmak açık bırakmalısın yoksa içeride aşırı nem olur, ön cama mutlaka güneşlik koymalısın bu havada arabanın içi gün doğumunda hamam gibi olacak.

youtubeda "how to sleep in your car" videoları var bir sürü, sana epey bilgi verir.
  • orpheus  (01.08.20 16:50:11 ~ 16:50:56)
Arabada bir saat uyumak bile yorucu oluyor her yerin tutulduğu için -boyum 1.55 ama durum bu-

+çadır diyorum.
  • damba  (01.08.20 17:26:25)
şişme yatak ve çadır al. veya arka koltukları yatırıp şişme yatağı oraya da atabilirsin.

  • sttc  (01.08.20 18:20:17)
olur diyenler bir geceden fazla yattı mı acaba arabada merak ediyorum? çok yorucu olur. arabada mecburiyetten yatılır. tatil yapıyorum diye arabada yatarsan daha yorgun bir şekilde evine dönersin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.08.20 18:27:28)
Evet yattım o nedenle olur dedim zaten ? oldu mu ? @proletarier aller lander vereinigt euch kardeşim adam çadır yatak duş bilmem ne satın almasın diye sormuş soruyu algı sorunu mu var size? o kadar para verceğine gitsin pansiyona daha iyi allah allah ya. Adam ne dio siz ne diosunuz

  • paramolacak  (01.08.20 19:45:10)