[]

vücut kılları ve dövme

arkadaşlar vücudumda yoğun olmamakla beraber yaygın vücut kılı var. yani omzumda da var, sırtımda bile çok hafif bir miktar var karnım göğsüm bacaklarım kollarım falan hep kıllı , tabi işin sadece anlattığım kısmıyla bakılırsa mizahi bir tarafı da var ama doğrusu kıl yoğunluğu da çok az ve rahatsız etmiyor görsel olarak. zaten açık ten rengine sahibim, herhalde benim kadar açık tenli olan insanların büyük kısmında sakal bile tam çıkmıyor.

her neyse bu kıllar az miktarda ve zayıf olmaları nedeniyle görsel anlamda pek sıkıntı çıkarmıyor. ya da aldığım feedbackler bu yönde en azından. ama bu kullar arasında neredeyse kopuk alan olmadığından da bölgesel epilasyon vb. yöntemler kullanamıyorum çünkü bölgesel temizlik komik bir görüntü ortaya koyuyor.

dövme yaptırmak istiyorum, ama epilasyon ve ağda yani kısaca kıllardan kurtulmak ihtimal dışı. tam vücut epilasyon gibi bir şeye girişecek kadar problem yaratan bir durum değil bende. kıl ve dövme arasında sizce kesinlikle negatif bir ilişki mi var. kılı olup da dövme yaptıranlar hangi bölgeleri tercih etmeli seyrek kıllı bölgeler filan göz önüne alınırsa?

 
sana göre sorun yaratmıyordur.
insanlar nezaketten söylemiyor genelde.
alexandrite lazere git 2-3 seans seni normal hale getirir. dövmeyi öyle yaptır.

cevap: kesinlikle negatif bi ilişki var.
  • rewlack  (31.07.20 21:44:32) 
Anladım @rewlack. Yani burada kıllılığı savunacak değilim ama insanların nezaketten beğeneceği insan tipi orman kaçkını gibi olanlardır. Koltuk altında tüy gördüğüm kızdan, omuzlarında kıl olan adamdan rahatsız olmam insan temiz olmalı bu yeterli. Ama dövme olayı dediğin gibi kolla beraber gidecek gibi değil.


  • eksisozlukokuryazari  (31.07.20 22:51:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.