Tatile gitme kararsızlığı

İki haftalık bir tatil planlamıştım. İlk haftası izmir ve eskişehirde geçti. Yarın kaş’a doğru yola çıkacağım. Ama sanki içimde en ufak bir istek yok, ölmüşüm de gömenim yok gibi. Gitsem gitmesem mi çok kararsızım. Eğer gitmemeye karar verirsem izmir’den istanbul’ a döneceğim. Böyle akıl alabileceğim bir arkadaşım olmadığı için de buraya sorayım dedim. Bok gibi hissediyorum kısacası.

Evet

  • clones  (31.07.20 17:33:30)
İstanbul'da ne yapacaksın? Gezmek iyi gelir. Kaş'a kadar gitme bademli'ye gel burası çok güzel :) beğenmezsen yol yakınken istanbul'a gidersin.

  • pati  (31.07.20 18:14:29)
Bence git. İçin açılır eve gidip ne yapacaksin ki?

  • ruby elixir  (31.07.20 18:38:18)
Gittiğin zaman iyi ki gelmişim dersin

  • a dost  (31.07.20 18:57:31)
İçinden gelmiyorsa gitme bence, o bütçeyle daha sonra ihtiyacın olduğunda farklı bir tatil yaparsın. Tatilin boşa geçiyor olması daha kötü oluyor.

  • Lethe  (31.07.20 20:00:14)
Kaş fazla huzurlu ortam desen ölü. Yabancılar gelmeye başlasın Ağustosta Alanyaya gidersin. Daha hareketli olur.

  • heidi'nin dedesi  (31.07.20 20:05:05)
istemedigin tatile neden gidiyorsun? git o butceyle kendine istedigin bi hediyeyi al.

  • msb  (31.07.20 20:13:00)
Arkadaşlar tüm cevaplar için teşekkür ederim. Yarın yola çıkmaya karar verdim, biraz düşününce buna ihtiyacım olduğunu farkettim.

  • clones  (31.07.20 20:34:35)
eskilerin dediği gibi "tedbil-i mekanda ferahlık vardır".
yalnız olmak psikolojide -1

  • ankarakecisi  (31.07.20 21:10:16)
İstemiyorsan asla gitme

  • photo85  (31.07.20 23:20:18)