[]

THY, korona önemleri dahilinde içinde laptop olan sınt çantasını uçak içine

alıyor mu? Sırt çantama laptop'ımı koymak istiyorum. Bir dosyada da pasaport ve evraklar olacak. Kulak üstü kulaklık, sarj aleti, bir de kitap alıcam yanıma. 4 kilo etmez bunlar.
 
2 hafta önce benim çantamı aldı ama önümdeki koltuğun altına koyacağımı söyledim


  • sttc  (31.07.20 18:11:30) 
Son iki haftada iki kez bindim. Alıyorlar. Hatta sırt çantasında laptop var mı diye sorup, yoksa uçak içine almıyoruz dediler.


  • birinci element  (31.07.20 18:30:19) 
Laptop varsa yanınıza alırsınız, yoksa almıyorlar. Kavga ettim bir sefer milletinkini alıyorlar kafalarına göre, görüyorum yani kocaman sırt çantalarını benim ufak cantaya laga luga yaptılar, azıcık sesimi yukselttim amirleri geldi aldılar.


  • karacigerim vur kadehlere  (31.07.20 20:31:41) 
Son 1 ayda birkaç defa bindim thy, sun express ve pegasus’a, sorun çıkmadı, sırt çantalarını aldılar.


  • but that was just a dream  (31.07.20 22:11:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.