[]

Kıvırcıklığı yok olan saçlar

Eskiden kıvır kıvır saçlarım vardı. Zamanla düzleştiler. Erkeğim. Boya, düzleştirme vs hayatımda denemedim. Şekillendirici jöle, sprey, köpük vs kullanmam. Fön çekmem. Yalnızca duştan sonra havlu ile kurularım. Uzun süredir havluyla kurulamanın sonucu olabilir mi?

Gelelim can alıcı soruya, saçlarımın eski kıvır kıvır halini nasıl yeniden sağlayabilirim?


 
Curly girl method diye aratın bir sürü bilgi çıkacak. Sülfatsız, silikonsuz şampuan vs gerekiyor.


  • playing star again  (30.07.20 18:37:21) 
demek ki artık jöle, köpük, krem kullanma vakti gelmiş. ıslak saça avuçlama tekniği vazgeçilmezimizdir. olduğu gibi bırakınca elektriklenmeler veya düzleşmeler olabiliyor.


  • anarsika  (30.07.20 18:37:33) 
uygun içerikli ürünler tavsiye edebilir misiniz peki?


  • joker hakki  (30.07.20 18:58:54) 
ben de aynı durumdayım. kuaför bir pundunaya getirip keratin uygulamadı değil mi? ben hiç şampuanlamıyorum artık, duştan çıktığımda da bazen hindistan cevizi yağı uyguluyorum hafif hafif. eskisi kadar olmasa da biraz kıvırlık oluyor yine. bir ürün tavsiyesi ben de alırım ama.


  • kaufman  (30.07.20 21:34:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.