[]

Seslendirme Yaparak Youtube Videolarımdan para kazanabilir miyim?

merhabalar,

geçen sene açmış oldugum bir kanalım var. tabi ki videolar hep resim üzerine ve bu resimler de google, pinterest vs üzerinden alınanlar. yaklasık 2 milyon izlenme ve 4 bin abone elde ettim. ama youtube 2 kez para kazanma talebimi reddetti. ( nedeni ise tekrar kullanılan içerik gibi bir şey yazmıslar.) peki seslendirme yapsam ne kadar etkili olur ? onay alma şansımı arttırır mı ?

tesekkurler..

 
bu tekrar kullanılan içerik bildiğim kadarıyla spama giriyor mu ? yani seslendirme yapsanız ne değişecek ki ? aynı videoları birkaç kez tekrar ve tekrar yüklediğiniz oldu mu ?


  • wonnka  (30.07.20 14:59:03) 
@wonnka upload ederken 1-2 kez sıkıntı olmustu. ( yeniden upload etmiştim ) ama diğer türlü; kaldır tekrar upload et durumu olmadı.
kanala onay vermemıslerdı ve acıklama da suydu.
-tekrar yuklenen içerik, ek baslık olarakta; alınan resimlere ya da verilere gerekli eğitici bilgiler verilmeden konması gibi bir madde de yer alıyordu. o yuzden seslendırme yaparak bir ihtimal de olsa onay verirler diye dusunuyorum..
  • sislerrr  (30.07.20 19:10:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.