[]

İş Bankası ATM'den Döviz Hesabına Para Yatırmak

Güncel bilgi bulamadım, ATM'ye gitsek, Euro hesabına Euro banknotlarını yatırmak istesek mümkün mü ve herhangi bir kesinti yapılıyor mu?
 
Çoğu ATM kabul etmiyor maalesef. En son geçen ay şubeden yatırmak zorunda kaldım ben.


  • roket adam  (30.07.20 10:35:57) 
her atm de döviz islemi yok, olanlarda bazen sorun oluyor; o yuzden baska banka kullaniyorum


  • sweetoffice  (30.07.20 10:48:20) 
www.isbank.com.tr buradan döviz ödeme + para yatırma olarak bankamatik arayın. herhangi bir kesinti yapılmıyor. havaalanı bankamatiklerinde genelde döviz kabul etme olayı hep var.


  • aziz dostum jack  (30.07.20 10:57:27 ~ 10:58:13) 
Günlük yatırma limiti gibi abuk subuk tuzaklar var, atm'nin "döviz işlemleri geçici olarak yapılamıyor" gibi hata verme ihtimali var.. Şube'den yapmak daha kolay olabilir.


  • IncredibleMau  (30.07.20 12:53:47) 
finansbank sitesinde döviz destekleyen atm'lerde 2 tanesinde denedim ve dolar yatırabildim.

kuveyttürk sitesinde döviz işlemi yapılan atm'leri listeliyor ama 3 tanesinde denedim dolar yatıramadım ve çekemedim. sonra müşteri temsilcisi 4 aydır bankamatiklerde döviz işlemleri iptal edildi ama web sayfası güncellenmedi itirafında bulundu.
  • aslindasorunumpsikolojik  (31.07.20 01:02:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.