[]

Volkswagen fabrika işi

iptal di mi kesin?

ucuza passat hayal mi oldu şimdi?


 
ucuza passat nasıl olacaktı ki?


  • sutlu nescafe  (29.07.20 23:20:58) 
kesin iptal değil. konu şimdilik donduruldu. euro bu seviyede oldukça bizden daha ucuz iş gücü bulamazlar. pandeminin etkileri geçtikten sonra kesin yine gündeme gelecektir.


  • anahtarr  (29.07.20 23:24:53) 
ben kesin iptal diye biliyorum. ayrica passatin ucuza mal edilecegini de hic ama hic sanmiyorum. oyle olsa mercedes benz kamyonlari olurdu.


  • turbo sadık  (29.07.20 23:27:31) 
kulis bilgisi vereyim, fabrika burada açılacak kesin.


  • berkes2  (29.07.20 23:40:41) 
Fabrika acilsa bile, dortte biri fiyata mal etseler bile daha ucuz olmayacak.


  • erectrode  (30.07.20 17:00:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.