[]

Aras Kargo problemi N11'den iade sorunu/sorusu?

Gecen hafta baska bir sehirde yasayan arkadasim medikal urunler satan bir yerden N99 maske aldi, eline zamaninda gecti, ben de ayni yerden siparis vermek istedim. Tum gun iki kisi evdeydik, kimse gelmedi. Aksam kargo numarasindan kontol ettik "ALICI KARGOYU KABUL ETMİYOR" yaziyor, aynen kopyaliyorum. N11'den iade talebi olusturdum. Simdi ne olacak? Para iadesi ne zaman olur?

Amazon da satmiyor ki bu sitelerden tumuyle vazgeceyim.


 
bazen öyle saçma sapan şeyler yazabiliyorlar sistemde. yetişmemiştir. yarın tekrar dağıtıma çıkarabilirler.


  • mr.goodcat  (29.07.20 21:56:43) 
Evet.. Rastgele yazılmışa benziyor.. Kurye akşama kadar dağıtıyor sizin bölgenize sıra gelmeden mesai bitiyorsa teslim edilemedi gibi bir şey yazıp ertesi gün tekrar dağıtıma çıkıyor.


  • jepa  (29.07.20 23:25:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.