[]

Kartal - Istanbul Havalimani sari taksi ne kadar eder?

sb
 
250


  • kafadanbacakli  (29.07.20 20:46:31) 
Havalimani bakirkoy 250 tuttuysa, kartalda bir o kadar desen 450+ diyip arttiriyorum.

Soylede bir hesaplama yerinin sonucu var

Tarife İli: İstanbul
Mesafe: 71,00 km
Tahmini Yolculuk Süresi: 95 dk
Bordo veya Sarı Renkli Taksi Ücreti: 225,10 TL
  • eja  (29.07.20 20:46:34) 
300 civarı olması gerekiyor, km başı hesaplayınca. @eja nın hesabına göre oranlayınca da 390-400 gibi bir rakam çıkıyor.


  • bungoloa  (29.07.20 20:55:02) 
Kartal metrosundan giden yolcu terminaline tahmini 238 tl diyor Bitaksi. Artı köprü parası alabilirler.


  • kobuzchu kiz  (29.07.20 22:50:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.