[]

websitelerine ilk kez girdiğinizde çıkan tour animation teknik adı nedir?

web sitelerine üye olduğunuzda buraya tıklarsan şu olur buraya tıklarsan şu olur diye gösteren animasyonlar var ya onların örneklerini nasıl bulurum inernette? teknik adı nedir?
 
site özelliklerini tanıtan ufak yönlendiriciden bahsediyorsun sanırım.
sitene entegre etmek için kullanabileceğin script kütüphaneleri var. bir tanesi bu:
introjs.com demo tuşuna bakarak görebilirsin.

benzeri şeyler için "add tutorial to website" şeklinde aratabilir ya da linkini verdiğim sitedeki keyword'leri kullanabilirsin.

edit:
ourcodeworld.com
  • biseysorcaktim  (29.07.20 14:13:11 ~ 14:14:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.