[]

Superonline Fiber

abonesiyim, sınırsız 35 mbps. faturanızın güncel tutarı 100 TL'ye ulaştı diye mesaj atmış bunlar, limit aşımında ücretli kullanımınız faturanıza yansıtılacaktır diye. Ne oluyor şimdi bu, ekstra nasıl bir şey çıkartıyorlar?? Müşteri temsilcisi ile uğraşmadan önce bilgi verebilecek olan var mı?
 
bana da ttnet her ay atıyor sabit fiyat olmasına rağmen. anlamadım gitti yasal zorunluluk herhalde.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.07.20 11:12:25) 
Normalde fatura tutarınız ne?

Önce tutar sonra indirim mantığı olduğu için de mesaj atabiliyorlar, yani tarife 150 lira ama 60 lira indirimi faturayı keserken yapıyor bu yüzden güncel fatura tutarı 150 lira görünmüş olabilir gibi.

MH'yi fatura kesilmeden aramak genelde pek bir şey ifade etmez.
  • atom karincanin torunu  (29.07.20 12:03:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.