Bisiklet tavsiyesi

şehiriçi dostlarla gezmek için bir bisiklet arıyorum ama bütçem biraz kısıtlı. beni yolda bırakmayacak, rahat bir bisiklet istiyorum. fiyatlar konusunda da bi bilgim yok ama ortalama 500 lira civarı bir bütçem var. ne önerirsiniz? bu bütçeyle ikinci el düşünmeli miyim?

Sıfır bulacağınız şeyler pek hoş olmayacaktır. Direkt ikinci ele yönelip aluminyum kadrolu bir salcano bulabilirsiniz sanırım.

Ortasında amortisör olan modellerden kaçının zira basit modellerde kilitlenemeyen çok basit amortisör kullandıklarından şehir içi düz yolda sizi yormaktan başka bir işe yaramaz.

(Salcano önermemin sebebi görece ucuz görece yerli marka ve görece iyi marka olduğu için o bütçeye denk düşen)
  • hedep  (29.07.20 00:25:02 ~ 00:43:51)
o bütçeye üzülürsünüz. hedep +1 katılıyorum bi tabi.

1000'e çıkıp kron kovalayın derim. yada en azından alacağınız bisikletin vites sistemi shimano olsun. v fren bakının.
  • baldan kaymak  (29.07.20 01:59:05)
Güzel öneriler gelmiş. İkinci el temiz modellere yönelmen faydana olacaktır. Ortası amortisörlü modellerin yanı sıra şehirde kullanacağınız için maşası sabit modellerden bakabilirsiniz.

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (29.07.20 10:56:04)