[]

Armutlu Tatil Köyü'nde devremülke misafir götürme kuralı nedir?

Orada tapulu devremülkünüz varsa misafir (akraba, arkadaş) görümenin bir kuralı, sınırı, sayısı var mı?
15 gün bana aitse istediğim tarihte istediğim misafiri ağırlayabilir miyim? 
İstediğin kişiyi ağırlayabilirsin


  • trgydl  (28.07.20 22:57:01) 
Normalde nasıldır bilmiyorum fakat bazı devre mülklerde var böyle bir kıstas. Gittiğinizde otel gibi kayıt yaptırıyorsunuz ve kalan kişlerin kimlik bilgileri vs. Girişleri yapılıyor. 4 kişilik kontenjan var bizim devremülkümüzde ek ödemeyle yatak alıp 5 kişi yapabiliyorsunuz. Tesis şeklinde işleyenlerde durum bu.


  • kullanıcıadımbuolsun  (28.07.20 23:15:38) 
Siz girişte kayıt yaptırıyorsunuz, kimliklerinizi fotokopi için veriyorsunuz. Arabanız için de bir kart veriyorlar girip çıkarken arabayı durdurmuyorlar. Siz varken misafir başka arabayla gelirse nasıl giriyor tam bilmiyorum ama örneğin sizin arabanızla veya yaya olarak içeri girdiklerinde yönetim bunu bilmiyor, bir sınırlamanız yok. Odanızda salon varsa o koltuklar zaten yatak olarak kullanılabilecek şekilde. Ekstra battaniye yastık isteme prosedürünü ise bilmiyorum.


  • illiyet dağı  (29.07.20 00:56:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.