denemeli mi? boş mu vermeli?

ben 28 yaş ♂, o 31 yaş ♀

ben gerçekçi bakıldığında herhangi birisinin ilgi duyma olasılığı olmayan pasif, fazla kilolu (bmi=33), kısa boylu, loser bir tipim.

o ortalama üstü güzellikte normal insan.

aynı işyerinde çalışıyoruz. 3 yıllık tanışıklık var.

hafif hoşlanma durumu var ama önceki (platonik) aşklarımda yaşadığım derin bağlılık hisleri yok.

bir hamle yapmalı mı, yoksa "lan sen önce bir aynaya bak" mı?

Kız "kendimden küçkle asla" tribinde değilse her türlü olur. Yapıştır.

Fakat dezavatajları da mevcut.
  • Avoiding The Puddle  (28.07.20 22:21:55)
Sen önce aynaya bak :( aynı yerde çalışmasanız yürü dene derdim de...

  • pati  (28.07.20 22:29:21)
cok aşık degilsen "aman aklimda kalmasin, denesem belki olur muydu acaba" meraki ile davranma bence, sonra ayni isyeri falanz hergun red yedigin biriyle yuz yuze cok hoş olmuyo.. yine de sen bilirsin, aklini kalbinin onune koy derim

  • alttaraf  (28.07.20 22:33:42)
erkeğin çirkini olmaz mı:D hahaha kadının çirkini olmaz olmasın o:D

bence biraz yokla hiç bi şey kaybetmezsin en azından kafanda soru işareti olmaz. baktı friendzonea düşüyor gibisin geri çekilirsin. denemeden aynaya bakmak olmaz. belki olabilir bilemezsin.
  • lycoxin  (28.07.20 23:46:54)
Kızdan bariz bir sinyal/adım görmeden kılını kıpırdatma.

  • epistemic_regress  (29.07.20 00:07:30)
epistemic + 1. sonra reddedilince o ofiste aynı havayı hala nasıl soluyacaksın

  • in a world of magnets and miracles  (29.07.20 00:09:42)
“ben gerçekçi bakıldığında herhangi birisinin ilgi duyma olasılığı olmayan pasif, fazla kilolu (bmi=33), kısa boylu, loser bir tipim.”

Burada söylediklerinden tamamen bağımsız olarak yapma diyorum. Özgüvensiz yaklaştığın hiçbir şeyi başaramazsın. Bunu da yapmak istemiyor gibisin, yapayım mı diye sormaktaki amacın ne anlamadım.
  • megalomaniac  (29.07.20 01:50:42)
Şu hayatta 3 şeyi öğrenemedim
1- Ayakkabı bağlaması
2- Roma rakamları
3- Şu kadın erkek simgeleri

Hanginiz kadın hanginiz erkek anlayamadığım için bence dene diyorum zarar gelmez.
  • infernalcadre  (29.07.20 09:31:34)
Boşuna moralini bozacak bir işe girme.

  • arnold schwarzeneger  (29.07.20 16:36:47)
infernalcadre

Sana bir yöntem göstereyim bu sayede asla karıştırmazsın.

Bak o "ok" varya ? O erkek cinsel organından sana çağrışım yapsın. Kadının işareti de "ayna" yı çağrıştırmakta, "ayna=güzellik=kadın"...
  • Avoiding The Puddle  (29.07.20 17:01:32)
O laf şöyle, kadının güzeli çirkini olur, erkeğin efendisi olur iti kopuğu olur :)

Reddedilirsen iş yeri cehenneme dönebilir. Önce bi sinyal bekle. Ufak ufak yazıl.
  • antihero  (29.07.20 17:28:46)
Yas tip ve kilodan bagimsiz soyluyorum. Ayni isyerinden iliski cok sikintili bir durum.

  • cleric  (30.07.20 10:14:13)