[]

Doktor olup da yazısı güzel olan var mıdır ?

Veya olabilir mi gerçekten de ?
 
Evet efendim, olabilir. Gerçekte de mevcuttur.


  • derleme  (28.07.20 20:56:30) 
Niye ben hiç denk gelmedim bugüne dek, hayret.


  • Avoiding The Puddle  (28.07.20 21:13:28) 
Doktorlarin yazisina bakma imkanini eger sadece receteden yakaliyorsaniz yaniltir. Receteler bilincli olarak daha az okunakli yaziliyor hasta okuyamasin diye.


  • crown  (28.07.20 22:05:11) 
Ablam, makine baskısı gibi yazısı var.


  • bir nick var benden iceri  (29.07.20 02:41:40) 
hastalar okuyamasin diye yazilari cirkin geyigini bitti saniyordum ben.


  • baldur2  (29.07.20 02:57:36) 
paco güzel yazı da bir sanattır, hatta başlı başına bir sanattır ve cidden emek ister ve de bir miktar yetenek.

İnsanlar her şeyi PC ortamında yaptığından güzel yazı nedir, neye deniri unuttu haliyle. Harf ve cümle aralıklarından tut da harflerin kuyrukları, kıvrımları ve genişliklerine göre eklediğin boşluklar, uyum vs hepsi apayrı bir olaydır.

Dolayısıyla bunlara vakıf isen yazın güzeldir. Şu lisede, ünüversitede filan gördüğün klasik "kız" yazısı vardır, çok muntazam ve temiz yazılmış. Heh o da güzel yazı değildir mesela.
  • Avoiding The Puddle  (29.07.20 16:57:10) 
bir doktor arkadaşım var lisede yazısı en kötü diye dalga geçtiğimiz biriydi. ben yazısı kötü olduğu için doktorluğa seçildi sanıyordum bunca yıl.


  • bohr atom modeli  (30.07.20 12:48:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.