Arkadaşlığı bitirmek vefasızlık mıdır?

5 senelik arkadaşımla yeni olay olmamasına karşın geçmişte bazı zamanlarda bana yaptığı muameleleri oturup düşününce arkadaşlığımızı bitirme kararı almıştım. Çünkü istesem de bu olaylardan dolayı onun istediği yakınlığı hissedemicektim. O ise arkadaşlığı bitirecek kadar bir şey yapmadığını düşünüyor, kendini haklı görüyor yani. Harcanmış gibi hissettim dedi. Bu durumu yaşayan var mıdır? Ben kötü bir şey mi yapmış oldum. Bayağı güzel vakitlerimiz de geçti, değer verdiğim de bir insan ama kırgınlıklar kafamdan gitmiyor.

ben artık o öyle düşünüyor bu böyle düşünüyorları bıraktım 5 senelik arkadaşlık da bişey değil ayrıca :) öyle yıllarla büyütmeyin bence arkadaşlığınızı...

sana iyi gelmiyor mu? haksızlığa mı uğradığını düşünüyorsun arkadaşınla konuştun çözemedin mi? artık daha fazla üzerinde düşünmene bile gerek yok... ben artık eğer tepkileri anlayıp sonuca ulaşamayacığımı farkedersem karşı tarafa bişey demeden uzaklaşıyorum tertemiz kafa... toksik durumlara gerek yok sağlık için huzur şart... kim kime iyi geliyorsa onla vakit geçirmeli zaten iş sebebiyle tonla günlük hayatta yüzüne bakmayacağımız insanlarla takılıyoruz, özel hayatımda huzursuzluk fazla geliyor artık.. sizde takılmamaya çalışın bence hiç aklınıza gelince başka birşey düşünün hemen aklınıza bbaşka bişi getirin...
  • takunyali kokos  (28.07.20 19:06:10)
ben 13 senelik arkadaşlığımı bitirdim. bitirdiğim günden beri de hiç pişman olmadım. tabi 1 kerelik bir olay yüzünden değil birikmişlik yüzündendi. ama bitmesi gerekiyorsa bitmeli yoksa sizi aşağı çekiyor bu ilişki.

  • ruby elixir  (28.07.20 21:33:10)
nikah sahidiydim arkadasimin, 10 yildir tanisiyoruz, ev arkadasligi vs vs. . Ayni durum, onceden olup da unuttum dedigim seyleri unutamadigimi fark ettim. Azaltarak bitirdim. Muthis rahatlama, tavsiye ederim.

  • ahmet oturum cerezi  (28.07.20 23:31:40)