Vazgeçtim her şeyden

Böyle intihar notu gibi oldu ama o derece değil tabi.

Mezun oldum tüm arkadaşlarım gitti.
Maalesef tüm arkadaş birikimimi üniversite içinden yapmışım.
Sosyal faaliyetlerimin hepsi de üniversite içiydi.
Ama her şeyin sonuna geldik.

Yüz yüze sohbet edebileceğim kimse yok. Yeni tanıştığım insanların başka çevreleri var işleri var vs.

Araba alayım dedim fiyatlar çorba oldu, motor alayım dedim çok güvensiz.
Sevgililik evlilik vs zaten beceremiyorum/kendime göre birini bulamıyorum.

Gezmek eğlenmek yemek içmek benim için çok güzel iken bunları tek yapmak hiç iyi gelmiyor.

Soru: Evden çıkmadan ömrümün geri kalanını film izle oyun oyna vs. şeklinde geçirirsem sıkıntıdan patlar mıyım ?

Ayrıca uzun süre kimse ile konuşmazsam konuşmayı unutur muyum ?

Edit: İş var iş arkadaşı yok. 6000 TL ücretle sabah 9 akşam 6 5 gün bilgisayar karşısında çalışılıyor.

Üniversite sonrası o ortamın boşluğuna herkes düşüyor, corona sonrası kendine göre yüzyüze sosyalleşirsin

  • freebird5406_2  (28.07.20 16:45:51)
Corona sonrasi hobi bul o hobinin tayfasiyla kaynas.

  • cleric  (28.07.20 17:18:37)
Arkadaşsızlık zor tabii ama yaşamak için şart değil.

Gezmek yemek içmek gayet tek yapılır. Gezmeyi tek yapın çok zevkli, tavsiye ederim.
  • put it in your appropriate place  (28.07.20 17:45:17)
Sosyal becerilerini geliştir. İnsanların başka çevreleri var ne demek? O çevrelerin hiç birine dahil olamıyorsan gereksiz drama yapmak yerine sorunu tespit etmek gerekiyor.

  • kaderimse np  (28.07.20 17:51:25)