Mom jean'leri nasıl buluyorsunuz?

Şık mıdır sizce? Köylü pantolonu, varoş, hiç kadınsı değil tarzı yorumlar görüyorum sık sık. Sizin düşüncelerinizi sorayım dedim. Ben skinny'lere göre daha rahat ve günlük kullanıma uygun buluyorum.

Bence güzel 90 lar havası rahat görünüyor

  • freebird5406_2  (28.07.20 14:14:47)
Kisinin tarzina bagli. Bence guzeller ama dogru kisi giydiginde. Gunluk hayatinda daha suslu puslu giyinen birine yakisacak birnsey degil.

  • viyana kangurusu  (28.07.20 14:15:10)
Ben genelde çok sade giyindiğim için kötü bulmuyorum, bir de uzun ve zayıf olduğumdan toparlıyordur bende diye düşünüyorum. Ama beğenen nadir insanlardanım sanırım :)

  • wmeh  (28.07.20 14:16:22)
yemin ederim bir erkek olarak butun cinsel arzumu olduruyor giyen kadina karsi.

  • baldur2  (28.07.20 14:19:17)
Bayılıyorum. Fakat bana gitmiyor. Üzülüyorum :(

  • kedili bisiler  (28.07.20 14:19:28)
Sadece çok zayıf veya balık etli olup ince belli kızlara yakışıyor. Kalın belde ekstra kilolu gösteriyor. Özellikle crop toplarla aşırı güzel oluyor.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (28.07.20 14:23:24)
Ben gayet severek giyiyorum; yazın crop toplarla, kışın yumus kazaklarla güzel oluyor. Ayrica aşırı derecede rahat. Sadece düzgün kalipli modelleri bulmak gerekiyor, bazıları cuval gibi oluyor.

Varoş da kime göre neye göre yani? Düzgün bir kombinle gayet spor bir görüntü oluyor bana kalırsa. Hoşunuza gidiyorsa giyin gitsin. Ben de erkeklerin kısa paça pantolon giymesinden hoşlanmıyorum ama giyen erkekleri de eleştirmiyorum.
  • fraise  (28.07.20 14:27:02 ~ 14:28:58)
ben beğenerek giyiyorum. giydiğimde de çevremden güzel şeyler duyuyorum. vücut tipi ve yapılan kombinasyonlara göre değişiyor. ben de skinnylerden oldum olası hoşlanmıyorum iyi ki var mom jeansler, boyfriendler :)

  • Çağa ayak uyduramayan  (28.07.20 14:28:53)
Erkekte kisa paca neyse, kadinda da bu o. Libido oldurucu.

  • msb  (28.07.20 14:49:24)
Aşırı bol olmayanları güzel oluyor.

  • elorelia  (28.07.20 14:51:01)
Seks hayatım sıfır pantolonu

  • jamiro  (28.07.20 14:53:15)
Çok çirkin. Sevgilim giyse, giymemesini tavsiye ederdim.

  • infernalcadre  (28.07.20 14:53:19)
Bir erkek tarafı cevabıda burdan geliyor.

Ben ömrümde kadınlara bu kadar yakışmayan bir pantalon daha görmedim.
  • duptıs  (28.07.20 15:14:47)
kanka kız pantolonu, meriç'in kız versiyonu.

  • marlonbranda  (28.07.20 16:02:53)
Duyuruyu sabote ediyor gibi olacam ama kıyafet üzerinden cinsel hayat etiketi bile yapıştırılmış, valla kim çatır çatır sevişiyor kim sevişmeyi tercih etmiyor giyime, tavırlara bakmıyor bu işler

  • freebird5406_2  (28.07.20 16:12:26)
ben begeniyorum. insanlara da gayet yakistiriyorum.
en azindan vucuduna tayt gibi yapisan kalcalar kocaman bilekleri kurdan gibi bili bili dolasanlara benzemiyor.

  • turbo sadık  (28.07.20 16:26:08)
Aşırı seviyorum. Yılın %90’ını falan mom jeanle geçiriyorum birkaç yıldır.

  • ms brownstone  (28.07.20 17:58:23)
gördüğün yorumlar yüzünden endişe ediyorsan giyme. ben bayılıyorum.

  • anais  (28.07.20 18:14:01)