[]

star alliance ile yapılan uçuşlardan mil kazanma

ve daha önce kazandığımız milleri bu havayollarından harcama nasıl oluyor? bileti nereden alıyoruz? milleri nasıl işliyoruz? daha önce yapan var mı?
 
Call Center'dan aldım ben bileti, milleride elinde ki ebilet ile internetten işleyebiliosun


  • paramolacak  (28.07.20 14:15:25) 
thy de bilet alırken m&s kodunuzu girince uçuştan sonra miller otomatik ekleniyor. biriken milleri de yine m&s sitesinde veya thy'nin mobil uygulamasında kullanabiliyorsunuz. diğer hava yolu firmalarını bilmiyorum.

hatta eğer thy'de kazandığımız milleri diğer star alliance firmalarında kullanabileceğimizi biliyorum ama daha az mille daha çok uçuş olur mu acaba merak da etmedim değil.
  • reanarchy  (28.07.20 14:50:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.