[]

Bayramda bir yasak olacağını düşünüyor musunuz?

Henüz bir haber yok, şehir dışına gidecek bir sürü insan var ama bu hükümeti de biliyoruz, yarın çıkıp İstanbul'da Ankara'da haftasonu sokak yasağı var derlerse şaşırmam.

Bir bilgisi duyumu olan var mı sormak istedim.

Haber sitelerine baktığımda sayılara göre karar alınacak diyor. Ayasofya'da sağda solda bu kadar insan bir araya gelmişken bayramda da her şey serbest olur gibi geliyor bana ama bilemiyorum.

 
kurban işi var. yasak olsa da dinleyen sayılı olur.


  • sutlu nescafe  (28.07.20 12:40:37) 
karar çıksaydı duyurulurdu. çarklar dönsün, sürü bağışıklığı devam


  • burya  (28.07.20 12:48:49) 
olen olur kalan saglar bizimdir. oyna dewamke moruq.


  • baldur2  (28.07.20 12:52:24) 
İmkansız


  • elorelia  (28.07.20 13:15:10) 
Burdakilerin bilgisi, duyumu nasil olabilir ki hahahah.

Dusunmuyorum.
  • bahele  (28.07.20 13:17:04 ~ 13:17:11) 
köprülerden geçiş ücretsiz yapıldı. bu size bi fikir verir.


  • antikadimag  (28.07.20 13:18:17) 
4-5 gün önce altyazı geçiyordu haberlerde. sağlık bakanı çok koklaşmayalım, ziyaretleri sınırlı tutalım gibisinden mesajlar veriyordu. oradan belliydi yasak olmayacağı.


  • lazpalle  (28.07.20 14:05:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.