[]

Yarı maraton koşmak

Selamlar
Istanbul Yarı Maratonunu koşma niyetine girdim.
hiç spor yapan biri değilim ve hiç koşamam :-)

bU niyete girdiğimden beri iki kere 15K yürüdüm yaklaşık 3 saat sürdü. açıkcası rahat yürüdüm.

Nasıl hazırlanmak gerekir? İstanbul, Florya yakınlarında koşan, beni de bu işlere dahil edebilecek birileri var mıdır duyuruda?

Şimdiden teşekkürler

PS: 20 Eylül'de koşu - kayıt oldum

 
Adım adım florya çaylaklar, instagram ve facebook üzerinden iletişime geçip bu yazdıklarınızı oradan yazın. Yardımcı olacaklardır.


  • levpontryagin  (28.07.20 12:23:37) 
  • derleme  (28.07.20 13:17:53) 
  • catch the arrow  (28.07.20 14:07:58) 
koşu ile ilgili linkleri zaten verirler ancak 20 eylül koşusunun kayıtlarını kapattılar. bu sene sadece 21K olacak ve 2500 kişi ile sınırlı.

www.instagram.com
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (28.07.20 14:43:19 ~ 14:45:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.