[]

Yurtdisina 10 bin dolar goturuyorsak ve para cuzdanimizdaysa, cuzdani mi

acip bakiyorlar? Birilerinin onunde para mi sayiyorum? Bakin tam 10 bin dolar, ustu degil mi diyorum?
 
dmax de gumruk koruma programi var. oradan gordugum en azindan amerikada suphelendikleri kisilerin cuzdanlarindaki parayi sayabiliyorlar. -sayma isini sen degil memurlar yapiyor-


  • unabomber  (27.07.20 21:26:31) 
Ukrayna da beni bi odaya alıp aç kardeş cüzdanı say paraları diyip paraları kameraya almışlardı


  • paramolacak  (27.07.20 22:30:00) 
Açıp bakmaz. Ama üzerinizdeki tüm paranın bu rakamı geçmemesi gerekir.hatta 9,990 olması daha faydalı.bunu ceine çantana koyarsın.oldu aramada,xrayde gördü size soracak ne kadar diye.orada tam rakamı söylemeniz gerekiyor.şüphelenirse sizi özel bir bölüme alıp paranızı sayabilir.bu çıkış için geçerli.

Gittiğiniz ülkede de size sorulursa yine tam rakamı söyleyin.yaşamış olarak söyleyeyim ingiletere ve amerika da üzerimde fazla nakit olduğunu,bunun güvenlik sorumluluğunu üstlendiğimi belirten yazı imzalattırdılar.çıkıpta başına iş gelirse kalkıp bize bıybıy etmeye geldi konu.
  • duptıs  (27.07.20 22:32:52) 
amerika'da yaşadığımı söyleyeyim size.
cebinizdeki nakit para miktarını soruyorlar ve ciddi ciddi kuruşu kuruşuna da istiyorlar o miktarda olmasını.
ailece gitmiştik, güleryüzlü karşılandık ve parayı gözlerinin önünde saydık. onun dışında bavulun b'sini açtırmadılar.
yıl 2012, lax.

------

ayrıca italya'da roma ve napoli gümrüğünde, ingiltere'de gatwick gümrüğünde, romanya'da da cluj gümrüğünde bir kontrole tabi tutulmadım. gerçi cluj'da "yanında sigara var mı, varsa ne kadar var?" dediler o kadar.
  • rain when i die  (27.07.20 23:11:57 ~ 23:13:39) 
genellikle suphelendikleri turist ve ogrencilere soruyorlar (yer abd).


  • rm  (28.07.20 00:09:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.