[]

benzinlikte otomatik araba yıkama istasyonu - istanbul anadolu yakası

hani arabayı otomatik yıkıyor ya (aşağıdaki linkte görsel var) istasyonlar
bu istasyonlardan olan benzinlik var mı tercihen bostancı, maltepe taraflarında?

www.hlsmakina.com

 
Google Maps’te bulunduğunuz bölgede benzin istasyonları aratın, bulduklarınızı sokak görünümü olarak açıp bakın. Mesela Bostancı Sarper Petrol (Shell) varmış. Yine de emin olmak isterseniz arayıp teyit edebilirsiniz.


  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (27.07.20 13:03:17) 
Kozyatağı metro durağının biraz gerisinde (kadıköy'e doğru) Aytemiz'de bundan var.

harita görüntüsü: bit.ly
  • himmet dayi  (27.07.20 13:08:40 ~ 13:09:02) 
bostancı 4 yol shell benzincide var.


  • since1907  (27.07.20 13:19:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.