abd türkiye arası para gönderimi

bunu ücretsiz veya ucuz yapmanın yolu var mı? nereden nereye göndermek daha zor olur.

Ücretsiz göndermek istiyorsan ABD'ye giden birine verip götürmesini isteyebilirsin. Ama 10 bin dolardan fazla yanında yaşıyamaz zaten. Bir de güvenebilecek msin? O yüzden ücretsiz göndermeyi unutalım.

SWIFT seçeneklerden biri. Ucuz mu? Hayır.

Başka bir seçenek ABD'de kime göndereceksin? Orada yaşayan bir Türk'e göndereceksen ve o kişinin Türkiye'de banka hesabı varsa o hesaba yatırırsan günlük para çekim limitleri dahilinde 3-5 dolar komisyonla çekebilir. Ama günlük ATM limiti atıyorum 1500 lira ise 200 dolar falan anca çeker. Her 200 dolar için de 3 dolar komisyon fazla olabilir.
  • himmet dayi  (27.07.20 08:37:08)
ülkeler arası transferleri bitcoin ile yaptım ben iki defa. hepsinden daha ucuza geliyor. güvenilir ve aracı olmayı kabul eden üçüncü kişi varsa o ayrı.

  • foolrules  (27.07.20 08:41:50)
transferwise?

  • SevdaliBulut  (27.07.20 09:28:13)
transferwise +1

  • braveheart xakah  (27.07.20 10:23:01)