[]

Yalnızlık ve boşluk duygularından hiçbir işimi yapamıyorum

Günlerdir ruh gibiyim. O kadar çok işim birikti ki. Telefonları açmıyorum. İnsanlarala görüşmek istemiyorum. Ölü gibiyim. Birileri hayatımda olduğu zamanlar çok daha canlı oluyorum ama olmuyor işte. Nasıl bi çare bulabilirim? Yaşam koçu tarzı bişeyler bu gibi durumlar için mi var?
 
Klişe gelebilir ama biraz içe çekilip kendini dinle. Kendi motiveni kendin yarat, başkasında birşey arama.


  • superfluid  (26.07.20 23:05:11) 
Iyi bir insansanız korona olmasaydı sizinle görüşürdüm. Yalnızlık modern zamanların ilginç bir problemi aslında. Herkes yalnızlık çekiyor, çok ilginç değil mi? Sen de yalnızsın ben de yalnızım o zaman birlikte olalım demiyor kimse.


  • howfaristhesky  (27.07.20 00:27:50) 
Valla hem yalnizliktan sikayet edip hem de milletin telefonlarini acmayip, konusmak istemedigine gore sikintin genel yalnizlik degil de sevgili falan sanirim. Degilse cok sacma durum cunku.

Sikintin sevgili ise, bu durum daha kotu. Yani sirf sevgilisi yok diye insanin boyle kotu hissetmesi garip bence. Hani cevrende hic kimse olmasa ve mecburi yalniz kalsan 'istedigin beraber vakit gecirebilecegin birileri daha cok' der bisekil anlardim da sadece sevgili yok diye bu hale girmek cidden garip. Ne bileyim arkadas cevren olsa ve sadece sevgilin olmasa en kotu 'ulan keske sevgilim olsaydi' dersin arada, sonra arkadaslarla oyuna girersin ve olayi unutursun. Ruh gibi dolasmazsin yani.

Bu anlamda bu kadar bagimli olma baskalarina. Genel anlamda da pek olma. Kalk spor yap, oyun oyna, gez dolas, yat uyu. Hic olmadi kalk evdeki esyalari tamir et. Gordugun gibi milyon tane sey var yapacak.
  • j r r tolkien hayrani  (27.07.20 01:05:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.