[]

Hocaya hediye

Arkadaslar, hocam, danismanim falan degil. Bana 2 tane kitap vermisti. Bir de gercekten yardimci olmustu. Kitaplarin pdfi yok falan diye bahsedince ben de var diyip ertesi gun getirdi.
Sonra ben mezun oldum, kitaplar ben de kaldi. Simdi almanyadayim, Turkiye'ye geliyorum. Kitaplari da geri gonderecegim. Kitaplarin yanina hediye ne ekleyebilirim? Cikolata disinda
Bir de hocanin odasi, yapamazsin edemezdin diyen hocayla ayni oda, istiyorum ki o gicik olsun, hem de hocam sevinsin.

Tesekkurler.

 
iyi bir çiçek aranjmanı her iş yerinde güzel etki yapar :-)


  • ankarakecisi  (26.07.20 21:36:03) 
Çiçek +1. Kitabın arasına mezuniyet fotoğrafınızı da koyun, belki gıcık hoca ooo çiçek nereden deyince hocanız gösterir :)


  • wish i could find a way to disappear  (27.07.20 14:19:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.