[]

Kablonet bağlattıracağım, modem ne önerirsiniz?

- Firma modem veriyor mu?

- Veriyorsa ücreti nedir?

- Modemden dolayı internetin çekmeme durumu var diye duydum.Bu durum ne derece etkiliyor sizi?

- Belirli bir modem önerir misiniz (firmadan ya da firma dışından)?

 
onların verdiği modemi kullanmaktan başka çare yok diye biliyorum. ben arka odalar için ekstra sinyal dağıtıcı kullanıyorum.


  • anarsika  (26.07.20 19:57:05) 
modemi kendileri veriyor.


  • sutlu nescafe  (26.07.20 19:58:52) 
kablonet'in netmaster marka bir cihazı var. sanırım bahsettiğiniz olumsuz şeyler bu modemle ilgili. yaşadığım yerde 3 - 3buçuk yıldır kullanıyoruz bu modemi, bir sorun yaşamadık hiç.


  • biseysorcaktim  (26.07.20 20:28:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.